Informace k ubytování

Všeobecné informace

V našem penzionu poskytujeme ubytování bez stravy, v letní sezóně výhradně na minimálně týden - od soboty do soboty. Po zbytek roku je možno individuálně domlouvat i kratší termíny. Apartmány jsou koncipovány jako prázdninový dům, s veškerým komfortem s ohledem na hygienu a pohodlí. Kuchyně jsou vybaveny dostatkem nádobí, na pokojích jsou lednice, rychlovarné konvice, sporáky, trouby, mikrovlnné trouby. Parkování je přímo u objektu zdarma, všechny pokoje jsou pokryty WiFi internetem, na pokojích Premium jsou TV se satelitem.

První a poslední den

Příjezd na náš penzion je od 16:00 hod., poslední den se pokoje se vyklízejí do 10:00 hod. Pokud pojedete první den zdaleka a opozdíte se, můžete se samozřejmě ubytovat i později, v objektu bydlíme, není tedy nutno přijet přesně v 16:00 hod. Po Vašem příjezdu Vám velmi rádi ukážeme vše potřebné, vysvětlíme kam s odpadky, koly atd. Poslední den Vašeho pobytu si objekt opět zkontrolujeme a převezmeme. Pokoje se vyklízejí do 10:00 hod., pokud budete chtít odjet dříve, vyjdeme Vám rádi vstříc.

Pobyt se psy

Pobyt se psy je po předchozí domluvě a poplatek 100 Kč/noc možný. Psy ubytováváme pouze v pokojích Standard.

Gril

Gril Weber je Vám k dispozici zdarma. Připravíme Vám i vše potřebné k zapálení. Kromě grilu je možné používat i ohniště.

Obchody

Nejbližší obchod je v 5 km vzdálených Netolicích, větší výběr pak najdete v Prachaticích - 13 km.

Restaurace

V Netolicích je také několik restaurací a výborná točená zmrzlina, lépe jsou na tom opět Prachatice.

Penzion Dvůr v Netolicích hodnocení